Партнерські програми

    Партнерство – з тих категорій, які передбачають спільну участь у кінцевому результаті. І чим більша мотивація, тим більше ентузіазму. Мотивація не тільки матеріальна.
А для рекламіста, у сучасному рекламному просторі найважливішим є отримати відповідь на головне питання: Як бути кращим?
    Властивість притягувати подібне може зіграти добру справу, за умови, що за покликом : «Роби, як я!» стоїть приклад власного успіху. «Я це вмію, виглядає це так.»
    Всеукраїнські рекламні кампанії на транспорті – це дуже міцний рекламний інструмент для агресивного виходу на ринок. І тут важливо наскільки успішним є склад партнерської групи. Надійність, бажано перевірена часом - складова спокійного результативного партнерства. А ще й бажання зробити спільну пропозицію найкращою. Постійно покращуватись.
     СТІКТРАНС – це семирічний досвід роботи в партнерських програмах на транспорті. Як на бортах транспорту так і в салонах. І скромна, але відповідальна місія – бути надійним регіональним партнером на хмельниччині. Що і відбувається останні сім років. Харків, Донецьк, Луганск, Дніпрпетровськ, Суми, Київ, Львів, Іванофранківськ, Ужгород, Тернопіль, Рівне, Луцьк – це коротка географія наших партнерів. Це – найкращі у своїй справі спеціалісти, лідери у своєму місті.
    Ваша мета бути найкращим? Це до нас!  Привабливі умови співпраці, суворе дотримання духу угоди і довірені, дружні партнеські відносини - це все стиль побудови довготривалих відносин. А результатом є бездоганна репутація агентства СТІКТРАНС на Уккраїнському ринку транспортної реклми. І постійна робота над покращенням послуги.

Давайте покращуватись разом!

реклама на транспорті : новини

Що таке рекламний транспорт?

 З точки зору рекламодавця - це довгий горизонтальний щит, який протягом року  рухається за виз- наченим багатокилометровим маршрутом.
детальніше

Партнерські програми

РА "Стіктранс" - відповідальний регіональний представник у хмель-ницькому регіоні та на заході України. Протягом останніх семи  років якісно підтримує усі всеукраїнсьскі рекламні кампанії на транспорті.  детальніше

Дизайн і якість просування

Що бачать споживачі на бортах транспорту? Правильно, реклам- не зображення. Це головний ін- струмент що стимулює контакти. А значить варто поважати дизайне- ра.  Бо інакше... детальніше

BackBoard - міцний горішок!

 Новий малобюджетний інструмент для агресивного просування.  Півтора квадрати рекламного сюжету з 6-ї ранку і до пізнього вечора багаторазово і в різних кутках міста збільшує ваші продажі. детальніше

Чому СТІКТРАНС краще?

Це єдине профільне агентство  у Хмельницькому, яке займається тільки рекламою на транспорті. Чому наші тролейбуси легко відрізнити? Вони завжди нові! детальніше

Всі матеріали